"Hittel tedd meg az első lépést!
Nem kell hozzá látnod az egész lépcsőt, csak az első lépcsőfokot."

 

Veres-Lukács Lilla vagyok, spirituális tanácsadó és segítő. Útkereső és útmutató egy személyben.

 

Spirituális tanácsadással és a hozzám fordulók segítésével foglalkozom. Tudatosan nem használom a gyógyító megnevezést, mert senki sem gyógyíthat meg egy másik embert, viszont mindenkiben jelen van az öngyógyítás képessége. Én abban tudok segíteni, ha kéred, és elfogadod, hogy ezt a folyamatot elindítsuk Benned.

Örülök, hogy rátaláltál az oldalamra, amely az első lépés lehet ahhoz, hogy a változás a Te életedben is elindulhasson. Lehet, most még el sem tudod képzelni, kivé válhatnál a problémáid nélkül. Én is így voltam ezzel... >>>

 

Tevékenységem célja, hogy a kineziológia, az ÉFT, a Spirális Metódus vagy a Kvantum-Tudat Mező Átalakítás módszerével, a rajzteszt, a tarot, az enneagram és a kronobiológia ismereteivel együtt jussunk el problémád gyökereihez, hogy újra egyensúlyba kerülhess önmagaddal...

Ha az aktualitások érdekelnek, kattints a képre:

Cikkek

Kronobiológia

2011.08.09 00:00
A kronobiológia (időbiológia) az élő szervezetek időérzékelésével foglalkozó tudomány, születési éve 1729. Két ága létezik: a bioritmológia és a pszichogenetika. A bioritmológia a bioritmussal, az élő szervezet ciklikus változásaival foglalkozik. Fizikai szinten 23, érzelmi szinten 28,...

Csakrák

2011.07.27 00:00
A csakra szó szanszkrit eredetű, jelentése: kerek, korong. Az általánosan elfogadott rendszer szerint az ember étertestében 7 fő csakra (energiaközpont) található van. A hét csakrában jelenlévő egyéni energiaszint egész életünkre meghatározza viselkedésünket, érzelmeinket, képességeinket és...

Enneagram

2011.07.18 00:00
Születésünk pillanatában lényünk már több részről is meghatározott. Szüleinktől öröklünk bizonyos genetikai tulajdonságokat, hat ránk a bolygók elhelyezkedése és egymással való kapcsolata (ezzel foglalkozik az asztrológia), valamint hat ránk a Föld – mint harmadik szülő – energetikai állapota...

Kineziológia

2011.07.14 00:00
Maga a 'kineziológia' szó görög szóösszetétel, a kinesis (mozgás) és a logos (tudomány) szavakból. (Szó szerinti fordításban tehát a test mozgásának tanulmányozását jelenti.) Hazánkban a természetgyógyászathoz tartozó, hivatalosan elismert szakmaként van számon tartva. A módszer célja, hogy...